Baseinu apkalpošana

Baseinu apkalpošana

SIA "Latgales baseini" piedāvā klientiem slēgt baseinu apkalpošanas līgumus uz klientam izdevīgiem noteikumiem. Apkalpošanas līguma nosacījumi tiek izrunāti ar katru klientu atsevišķi un analizējot katra objekta specifiku vai apstākļus, tiek piedāvāts optimālākais un izdevīgākais risinājums. Jūs jutīsieties daudz drošāk par savu baseinu, ja tas atradīsies pastāvīgā speciālistu uzraudzībā. Tādā veidā tiks savlaicīgi pamanīti un novērsti dažādi aprīkojuma un iekārtu iespējamie bojājumi, savlaicīgi piegādāta ķīmija (ūdens dezinfekcijas līdzekļi) un sniegtas bezmaksas konsultācijas par visām baseinu lietām un Jums interesējošiem jautājumiem.

Cik tas maksā?

Mēnēša, gada, vai vienas vizītes izmaksas ir atkarīgas no līgumā noteikto darbu apjoma un transporta izmaksām. Ņemot vērā, ka SIA "Latgales baseini" birojs atrodas Līvānos, īpaši izdevīgi līguma nosacījumi ir tieši Latgales reģiona klientiem.

Klientiem, ar kuriem tiek noslēgti apkalpošanas līgumi, ūdens dezinfekcijas un kopšanas līdzekļi tiek piegādāti par zemākām cenām nekā pārējiem (ar 10% -15% atlaidi).

SIA "Latgales baseini" pakalpojumu klāstā ir arībaseinu ieziemošana (konservācija ziemas periodam) un atziemošana. Pēc ziemas perioda pārciešanas āra baseins parasti izskatās ne visai pievilcīgi. Kad ledus un sniegs ir nokusis, Jūs piejat pie sava baseina un klusi sakāt : "Ārprāts ! Ko man tagad darīt ?" Nav tik traki, uzticiet savu baseinu speciālistiem ! Ātri savedīsim kārtībā Jūsu baseinu. Izmantojot profesionālus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus. Saliksim vajadzīgo ķīmiju, palaidīsim filtrāciju un pēc pāris dienām baseins būs ideālā kārtībā.

Būsim priecīgi redzēt Jūs savā klientu lokā!