Bizness reģionā klientiem ir finansiāli izdevīgāks

Runājot par biznesa iespējām attālākos reģionos, ne reizi vien dzirdēts viedoklis - „ko nu es, kāds te laukos bizness, viss jau notiek Rīgā". Tajā pašā laikā ir pilsētnieki, kas komfortablo un ierasto vidi labprātāk nomainītu pret lauku mieru un svaigo gaisu.

Tāds ir arī Uldis Lielpēteris, kas pirms pāris gadiem no Rīgas pārcēlās uz Līvāniem un pērn vasarā nodibināja savu uzņēmumu "Latgales baseini."

Lai attīstītu biznesa ideju, pārceļas no Rīgas uz Līvāniem

Runājot par biznesa iespējām attālākos reģionos, ne reizi vien dzirdēts viedoklis - „ko nu es, kāds te laukos bizness, viss jau notiek Rīgā". Tajā pašā laikā ir pilsētnieki, kas komfortablo un ierasto vidi labprātāk nomainītu pret lauku mieru un svaigo gaisu. Tāds ir arī Uldis Lielpēteris, kas pirms pāris gadiem no Rīgas pārcēlās uz Līvāniem un pērn vasarā nodibināja savu uzņēmumu "Latgales baseini."

„Tas ir pilnībā apzināts solis - pārcelties ārpus Rīgas un izveidot firmu nozarē, kas varētu šķist absolūti neperspektīva vismaz pašreizējos ekonomiskajos apstākļos. No malas var likties - nu, kam tagad ir nauda būvēt baseinus, turklāt vēl Latgalē?" retoriski jautā Uldis. Izrādās, ka viņš visu ir sīki un smalki aprēķinājis un viņa biznesam ir patiesi reāls un stabils pamats.

Ar baseiniem uzņēmējs ir saistīts teju 20 gadus. Sācis kā montāžas meistars, vēlāk strādājis kā projektu vadītājs un konsultants vairākās Latvijā pazīstamās firmās, kas nodarbojās ar baseinu izbūvi, aprīkošanu un uzturēšanu.  Starp citu, Улдис является одним из редчайших профессионалов в Латвии, который умеет отлично наложить и расплавить специальную пленку для бассейнов (самая популярная, экономичная и практичная как отделка внешней поверхности и как гидроизоляционный материал).