ALKORPLAN 2000, 3000

 

ALKORPLAN 2000

ALKORPLAN 2000 ir 1,5mm bieza, mīkstā kalandrējuma PVC plēve ar divkārtēju akrila aizsargkārtu. Tā ir paredzēta visa veida peldbaseinu vai dekoratīvu baseinu apdarei.

Pielietojama kā iekštelpās ta arī arī zem klajas debess. Noturīga pret atmosfēras apstākļu ietekmi, UV stariem, ziemas apstākļiem un baseinu ķīmiju. ALKORPLAN 2000 un 3000 vidusslānī ir iestrādāts izturīgs sietveida armējums kas padara plēvi sevišķi izturīgu pret plīšanu.

plēve

ALKORPLAN 2000, 3000 uzbūve

ALKORPLAN

ALKORPLAN 3000 PVC plēve ar četrkārtīgu akrila aizsargslāni. Tas padara šo plēvi sevišķi izturīgu pret mehāniskām slodzēm un stipri kavē aļģu pieaugšanu.

PVC plēve tiek ieklāta betonētos baseinos, koka karkasu baseinos, kā arī renovējamos baseinos. Tā tiek piegriesta uz vietas objektā, stiprināta pie speciāla profila un sakausēta ar karstu gaisa strūklu. Zem plēves var ieklāt antibakteriāli apstrādātu voiloku kas novērš pelējuma rašanos zem plēves un pasargā no tieša kontakta ar betonu. Papildus sakausētās šuves tiek apstrādātas ar ķīmiski šķidrinātu atbilstošas krāsas PVC hermētiķi.

ALKORPLAN